Deneyim Ödülleri

Kendinizi Ödüllendirin!Bunu hak ettiniz!SSI Deneyim Düzeyleri – Başarı Sembolü!

Dalış maceranızda yeni kilometre taşları ile kendinizi ödüllendirin.SSI Tanıma Seviyeleri, bunu yapmak için harika bir yoldur. Bu, zor kazanılmış başarılarını anmak ve dünyaya dalış konusunda seçkin bir yerde olduğunuzu göstermenin fırsatıdır.SSI tanıma programı için Scuba Schools International ya da başka bir kurum aracılığıyla sertifikalı olmanız yeterlidir.

Ilerlemenizi dizayn edin. Hedeflerinize ulaşın. Hak ettiğinizi alın.

Daha yüksek seviyeleri talep etmek için , sadece belirlenen hedeflerinize ulaşın ve sonuçları takip edin…. 12, 24, 50, 200, 300, dalış -.Her zaman yeni bir seviyeye ulaşmak için Dalış Merkezi veya Resort ziyaret ederek kendinizi ödüllendirin. Onlar, bir çıkartma ve bir resmi mühür ile dalış kayıt defyerinizi güncelleyecekler.İlerideki eğitimleriniz için resmi olarak takip edilecektir.

100, 500, 1.000 veya 5.000 dalışlar – yeni bir kilometre taşına ulaşmak için her zaman güncellenmiş bir tanıma kartı ile kendinizi ödüllendirin.

Bu kartlar, dalışta mükemmellik, bağlılık ve sadakati sembolize etmektedir. Daha fazla dalış tamamladığınızda daha yüksek seviyeleri kazanacaksınız.

Open Water Diver ötesinde hiçbir ek eğitim gereklidir. Tüm yapmanız gereken oraya çıkmak ve dalımak!

Bugün kendinizi ödüllendirin!