Open Water Diver

Open Water Diver & Scuba Diver
SSI Open Water Dalıcı olmak scuba maceranıza başlamanın en iyi yoludur!Sizlerin ekipman ve beceriler konusunda tamamen konforlu olacağınızdan eminiz!Başlamak çok kolay!Open Water kursuna katılın ya da SSI Scuba Diver Kursuna katılarak ayaklarınızı ıslatın.

diveSSI Image: owd_01

SSI Eğitimi kendi öğrenme hızınızda dersleri anlayabileceğiniz şekilde dizayn edilmiştir.Sizleri renkli kitaplarımız,DVD ve ücretsiz online eğitimle destekleyeceğiz.Bu konuda yeterli eğitim seçenekleriniz olduğundan emin olunuz.

Havuz ve açık deniz eğitiminiz için eğitmeniniz sizi scuba ekipmanınıza hazırlayacak ve böylece sanki ikinci cildinizmiş gibi konforlu olacaksınız.Açık Deniz Eğitim dalışlarınıza başlamadan önce,sualtı çevresine kendinizi uyumlandırmak için yeterince vaktiniz olacak.

*Bu ilk eğitiminizi bitirdiğinizda SSI dalıcısı olarak sertifanız olacak.SSI sertifikaları tüm dünyada tanınır ve dalış maceranız limitsiz*.

Yetersiz Zaman?Scuba sertifikasyonunuza tatilde başlayın ve eve dönünceye kadar bitirin!

Scuba Diver bütün bir Open Water Diver Programını tamamlamaya zaman bulamayanlar için mükemmel bir program. Bu programın içeriği Open Water Diver Programının yarıya yakınını içeriyor. Daha sonra programın ikinci yarısını da tamamlayıp sizin için uygun olan bir zamanda ve yerde sertifikalı bir dalıcı olabilirsiniz.

Bu program size tüm dalış deneyimlerini sağlar.Maceranızda size rehberlik eden SSI eğitmeninizle beraber açık deniz dalışlarınız boyunca uygun beceri,bilgi,ekipman ve deneyimlerle kendinizi daha güvenli ve yeterli hissedeceksiniz.

Sertifikalı Scuba Diver, Dalış Lideri gözetiminde en fazla 40 feet/12 metre değinliğe kadar dalış yapabilir.

Scuba Diver Programı Open Water Diver Programının parçasıdır. Bu nedenle programın herhangi bir bölümünü iki kez tekrarlamanız gerekmez. Kısa bir güncellemeden sonra Open Water Diver derecenizi tamamlayabilirsiniz.

Programın sonunda, programı başarıyla tamamladığınızı gösteren SCUBA DIVER Sertifikanızı alırsınız. Bu sertifika dünya çapında rehberli dalışlara katılmanıza olanak verir. Eğer eğitiminize devam edip sertifikalı dalıcı olmak isterseniz yerel SSI Eğitim Tesisinizle SSI OPEN WATER DIVER derecenizi nasıl tamamlayacağınız konusunda iletişime geçmeniz yeterli.

Maceranıza bu gün başlayın

Open Water Dalıcı Eğitimi ile ilgili seçenekler ve daha fazla bilgi için,tüm dünyadaki 2,500’den fazla SSI Dalış Merkezi ile iletişime geçin ya da diveSSI.com adresinde bizi ziyaret ederek ÜCRETSİZ Online Eğitimi İnceleyin.