İleri Dalıcı Eğitimi

Maceranıza devam edin!

advanced dive trainingDalışın sizin için ideal bir spor olduğunu düşünüyorsanız,SSI Sürekli Eğitimlerini tanımanın zamanı gelmiştir.Uzmanlıkları almak becerilerinizi geliştirir ve yenilerini öğrenmenizi sağlar. Sürekli Eğitim heyecan verici ve sınırsızdır.Yüzeyin altını keşfetmenin tam sırasıdır.Dalışla ilgili hedeflerinize ulaşmak için eğitiminizin seçeneklerine karar verin!  
advanced dive trainingOluşabilecek herhangi bir dalış durum için hazırlıklı olmak için , SSI Özel programlarının sağladığı bilgi ve becerilere ihtiyacınız var. Her Özel programı belirli faydalar sağlamak ve Ultimate Dalış Tecrübesine bir adım daha yaklaşmanızı sağlar. Amacımız maceranız için sizi hazırlamak, hem de bunu yaparken iyi vakit geçireceğinizden emin olun!
Katılın

  1. SSI Dalış Merkezi ya da Dalış Resortunun menüsünden uzmanlık programlarını gözden geçirinive Center veya Dive Resort ile özel program menüsünden gözden geçirin. Ilgi duyduğunuz en uygun ve dalış programlarını planlayın ve seçin!
  2. Program materyallerini inceleyin
  3. Oraya gidin ve dalın!
  4. Hak ettiğiniz tanınırlıkla kendinizi ödüllendirin.SSI Uzmanlık kartlarını alarak devam eden Eğitim derecelerinizi arttırın!

Katılmak için ne kadar uzaksınız?

SSI Sürekli Eğitim DereceleriÇeşitli SSI uzmanlıklarını alarak ve bunlara yönelik dalışlarınız tamamlayarak daha yüksek dalıcı derecelerinie ulaşın.SSI derecelendirmeleri eğitim ve deneyim şartlarını birleştiren ve gerçekten varlığını kanıtlayan, endüstrideki tek değerlendirmedir. Ne kadar ilerlemek istiyorsunuz, karar vermek size kalmış. Ve en iyisi, SSI tanınmaları ÜCRETSİZ! Eğitimlerinizi bitirdikçe, Özel programlarla bütünleşmiş SSI Uzmanlık kartlarınızı alarak, şu SSI tanınma derecelerine ulaşırsınız.:Uzman Dalıcı, Advanced Open Water Diver ve Master Diver – ÜCRETSİZ.

Uzman DalıcıUzmanlık Dalıcısı kartını almak için, 2 özel uzmanlığı tamamlamak ve toplam 12 dalış tamamlamak zorundasınız. Bu diğer eğitim sistemlerindeki ileri kurslardan daha öndedir. Specialty Diver
Advanced Open Water DiverSSI Advanced Diver dalış bilgi ve deneyimi ile yüksek kombinasyonuna sahip olarak sektördeki tektir. Başka hiçbir kurumun ileri dalıcı seviyesi ile karşılaştırılamaz. Advanced Open Water Diver sertifika kazanmak için 4 uzmanlık programının ve toplam 24 dalışın tamamlanması gereklidir. Advanced Open Water Diver
Master DiverSSI’s Master Diver derecesi günümüzdeki en saygın derecelerden biridir.Dalıcılar bu seviyeyi tamamladıklarında bilgi, beceri ve deneyimleri ile gerçekten kendilerini Master Diver olarak adlandırırlar. Master Diver sertifikası kazanmak için, 5 uzmanlık kursunu ve toplam 50 dalışı tamamlamak zorundadırlar. Master Diver