INSTRUCTOR PRO KARİYER PLANI

divepro

Günümüzdeki şekli ile scuba eğitimi ve malzemeleri geliştirilinceye kadar, sualtı dünyasının bu güne kadar acil olarak keşfinde keyif arka plandaydı.Günümüzde dalış herkes tarafından uygulanabilir ve dalış tutkusunu yaşamak ve diğer arkadaşları ile paylaşmak isteyen ciddi bir topluluk var.

SSI’a göre, SSI Open Water Eğitmeni Dalış Profesyoneli olarak yeni dalıcıları eğitme yolundaki en önemli adımdır. Open Water Eğitmen’in misyonu dalış deneyimlerini büyütmek için başlangıç seviyesindekilere ilham vermek ve etkilemektir.

Eğitmen Kursunun (ITC) amacı, perakende iş ve endüstri bilgisini artırmak, öğretim becerilerini genişletmek ve modern atölye ve pratik uygulamaları ile profesyonel sunum / satış deneyimi katmaktır. “The Ultimate Dalış Deneyimi’nin” nasıl geliştirileceği öğrenilir.

Eğitmen Eğitimi Kursunun katılımcıları tüm bu süre boyunca benzersiz bir program alacaklardır. Birçok değerli Dalış Profesyonelinin sizden önce başardığı bir mücadeleye kabul edildiniz.Bu günün dalış sektöründe rekabetçi kalabilmek için, bu program Dalış Profesyonellerinin güncel perakende iş eğitimi ve sektör bilgisi ile donatılmış olduğundan emin olmak için güncellendi.

OPEN WATER INSTRUCTOR (OWI)

owiDive Control Specialist olarak Eğitmen Değerlendirmesi ile biten Eğitmen Eğitimi Kursunu
bitirdiğinizde, Open Water Instructor olacaksınız.Open Water Instructor olarak Indoor Diver, Scuba Diver, Junior Open Water Diver, Open Water Diver, Advanced Adventurer, Scuba Skills Update, Try Scuba, Try Scuba Diving, Enriched Air Nitrox, and Diver Stress & Rescue eğitimlerini verebilir ve sertifikalandırabilirsiniz.


 

SPI

SPECIALTY INSTRUCTOR (SPI)

SI Open Water Instructor olduktan sonra,SSI Uzmanlık Eğitmeni olarak ta sertifikalanabilirsiniz.Bu SSI Uzmanlıklarını öğretebilmek için seminer veya co-öğretime katılarak ya da özgeçmiş ile yeterliliklerini alabilirler.Bu Özel programlar şunlardır: İrtifa Dalışı, Tekne Dalışı, Mağara Dalışı, Bilgisayar Dalışı, Derin Dalış, Sualtı Dijital Fotoğrafçılık, Kuru Elbise Dalışı, Ekipman Teknikleri, Buz Dalıcısı, Bağımsız Dalıcı, Navigasyon, Gece / Kısıtlı Görüş Dalışı, Mükemmel Yüzerlilik, Bilim Dalışı, Arama.


 

AOWI

ADVANCED OPEN WATER INSTRUCTOR (AOWI)

4 Uzmanlıkta Eğitmenliğiniz varsa ve 15 uzmanlık brövesi kesmişseniz otomatik olarak
Advanced Open Water Instructor’a yükselirsiniz.Sertifikasyon sonrası Advanced Open Water Instructors olarak Advanced Open Water/Junior Advanced Open Water, Dive Guide, Science of Diving, Divemaster ve Snorkel Instructor programlarını yürütebilir, sertifikalandırabilir ve ilave olarak yetkili olduğunuz uzmanlıklarda eğitim verebilirsiniz.


 

DMI

DIVEMASTER INSTRUCTOR (DMI)

As Advanced Open Water Instructor you are eligible to become a Divemaster Instructor. This is an important step in the continuation of your Dive Professional career! As a Divemaster Instructor you are qualified to issue Science of Diving, Dive Guide and Divemaster certifications.