Deneme Dalışı

Scuba Dalışının sizin için uygunluğundan emin değilmisiniz?

Try ScubaTry Scuba, scuba dalışı ile ilgili tecrübelerle tanışacağınız ve ıslanacağınız bir fırsatır.Try Scuba için kayıt yaptırmak, scuba dalış sertifikasyonunun doğru bir karar olup olmadığına karar vermenin en iyi yoludur.Eğer bir kez buna katılır ve denerseniz, seveceğinize eminiz.!
diveSSI Image: ts_01 İki yöntemden birini deneyin.Kendinizi en rahat hissedeceğiniz şekli seçin.

SSI Try Scuba — Havuz tecrübesi.Bildiğiniz bir ortamda bir veya iki saat geçirerek scuba dalış tecrübesi edinebilirsiniz.

SSI Try Scuba Diving — Sınırlı su dalışı.Üç ya da dört saatlik bir programla, iyi bir görüş ve şartların olduğu sualtı ortamında scuba dalışının heyecanı hakkında fikir sahibi olun.Size sualtındaki ilk tecrübenizde bir SSI eğitmeni birebir eşlik ederek doğru bilgi ve becerileri aktararak uygulayacaktır.

Öncelikle TRY SCUBA Programını tamamladığınızda TRY SCUBA sertifikası ile ödüllendirileceksiniz – SSI ve eğitmeniniz hedefinize ulaştığınız için sizi tebrik ediyor.Eğitmeninizden sizi online sisteme kayıt etmesini isteyin, böylece online olarak SSI dünyasında aktif katılımcı olur ve deneyim kazanırsınız.

Try Scuba yerel SSI Dalış Merkezi ve Resortlarında uygulanmaktadır.