Online Eğitim

SSI Şnorkel, Try Scuba and Open Water Diver eğitimlerinde ÜCRETSİZ Online Eğitim veren tek kuruluştur..

Yararları açıktır, sizin gibi ilgili kişiler, şu anda mali bir risk olmaksızın dalış veya şnorkel dalışı hakkında kendilerini bilgilendirme şansına sahip olacaklar. Yeni bir spora kayıtta bilgiye dayalı karar vermek için eşsiz bir fırsatı öneriyoruz.

Open Water Diver Programında ÜCRETSİZ Online eğitim nasıl çalışıyor?

diveSSI Image: OWD-manual Eğitime evinizin rahatlığında ve hemen başlayabilirsiniz. Online eğitim sayesinde size en uygun zamanda, kendi temponuzda çalışabilirsiniz.Suda pratik yapmak için daha fazla zamanınız olacak

Online teorik eğitimi tamamladıktan sonra SSI Dalış Merkezinizde bildiklerinizi gözden geçireceksiniz. Ardından havuz derslerine başlayacaksınız. Havuz eğitiminde dalış becerinizi geliştirecek ve kaliteli scuba ekipmanının önemini öğreneceksiniz. Havuz derslerini tamamladıktan sonra Açık Deniz eğitim dalışlarına hazır olacaksınız.

Bu program size scuba dalıcısı olmanın ne anlama geldiğini öğretmeyi amaçlar. Bu programı tamamladıktan sonra scuba eğitiminizi nerede tamamlamak istediğiniz ve kaliteli bir SCUBA eğitim tesisinden neler bekleyeceğiniz konusunda bir karar verebilirsiniz. Aynı zamanda SSI Open Water Diver kursunun teorik kısmını da tamamlamanız gerekecek.

Burada verilen bilgiler güvenli ve rahat bir scuba dalıcısı olmak için gerekenleri gösterir. Teorik eğitiminiz sırasında istediğiniz zaman bir SSI Dalış Merkeziyle iletişime geçebilir ve scuba dalış kursunuzu tamamlamak için kayıt yaptırabilirsiniz!

Sizi neler bekliyor?

diveSSI Image: ot01 1. Kayıt: ÜCRETSİZ online programa başlamak için önce kaydolmanız gerekir. Adınızı, soyadınızı, doğum tarihinizi, email adresinizi ve posta kodunuzu girmeniz gerekiyor – geri kalan tüm bilgiler opsiyonel. Bu bilgileri, sizin gelişiminizi kaydedebilmek ve sizi en yakın SSI Dalış Merkezine yönlendirebilmek için istiyoruz. SSI Dalış merkezi sizin kayıt olduğunuzdan haberdar edilecek (izin verirseniz). Size attığınız her adımda yardımcı olacak ve tüm kaygılarınıza ve sorularınıza yanıt verecekler.

2. Program: SCUBA dalıcısı olmak için gereken teorik eğitime odaklanır.

3.Online Teorik Eğitimin Tamamlanması: Scuba eğitiminizi daha ileri taşımak istiyorsanız Online Eğitim sırasında ya da sonrasında bir SSI Dalış Merkezi seçmeniz ve Scuba Dalış kursuna kaydolmanız gerekir. Kursa kaydolurken dalış merkezinizin sertifikalı SSI Dalış merkezi ya da SSI Dive Resort olmasına dikkat edin. Tamamladığınız online eğitimin geçerliliğini sadece onlar kabul edecektir.

4.Dalış Merkezine Kaydolmak: Dalış merkezine kayıt yaptırırken, Scuba Schools International’ın sertifikalı Dalış Merkezi ya da Resortu olduğundan emin olun.Tamamladığınız Online Eğitimi kredilendirebilecek tek yetkililer onlardır.

5.Sertifikanızı alın ve DALIŞA GİDİN!

Şimdi, Macera başlasın!

SSI online servise kayit olmak icin buray tiklayiniz