Seviyenizi Bulun

Fark SSI´ın Su Eğitim Metodundadır

level01Şnorkelden Palete Eğlence – Scuba Schools International (SSI) Dalış eğitimi, tüplü maceraya başlamak için en iyi yoldur.

Neden? Bizim eğitim programlarmızı tek bir amaç için tasarlanmıştır: Daldığınızda ciddi eğlenin! Ve dalışta keyifli zaman geçirmenin tek yolu,becerileriniz ve kullandığınız ekipmanla gerçekten konforlu olmanızdır.

Bizim dalış eğitimi konusundaki benzersiz yaklaşımımız “tekrarla gelen rahatlıktır”. Bu, her beceri üzerinde, bu beceriler sizin için alışkanlık haline gelene kadar çalışacağımız anlamına geliyor. Bisiklet sürmek gibi olacak. Düşünmeniz gerekmeden ne yapacağınızı doğal bir şekilde bileceksiniz. Bu eğitim sayesinde öğrendiklerinizi hiçbir zaman unutmayacaksınız.

Eğitiminiz boyunca farklı düzeylerde kazandığınız her beceriyi tekrar tekrar kullandığınız için hareketleriniz şartlı tepkiye dönüşecek, alışkanlığınız haline gelecek! SSI eğitimi, öğrenmeye devam ederken bildiklerinizi unutmamanızı sağlayacak. Sonuç olarak, dalış hafıza ya da beyin jimnastiği haline gelmeyecek, size her zaman zevk verecek.

Sertifikalı Open Water Diver oluca hissedecekleriniz şunlardır; Hareketleriniz için ikinci bir seçeneğiniz olmayacaktır çünkü aklınız bunları bilinçaltında bilecek ve vücudunuz doğru yanıt verecektir. SSI eğitimini bitirdiğinizde ve sertifikalı Open Water Dalıcısı olduğunuzda, rüyalarınızdaki maceralara başlamak için hazır olacaksınız! DiversDiamond

SSI’da bizler size sadece dalışı öğretmek istemiyoruz, dalışı sevmenizi istiyoruz.   SSI’ın yöntemini öğrenmeyi seveceksiniz, çünkü scuba tecrübenizin her aşamasını eğlenceli bir hale getireceğiz!

level02 ComfortRep