SSI DALGALAR VE AKINTILAR UZMANLIK KURSU

“Kendinizi akıntıya bırakıp köpekbalıklarını ya da yunusları seyretmeyi hayal ettiniz mi hiç?”

Böyle bir deneyimi yaşayabilmek için akıntı dalışlarına yönelik bir eğitim almak çok önemli. Bu nedenle WAVES, TIDES & CURRENTS ( Dalgalar ve Akıntılar ) kursunu tamamlamak her hırslı dalıcı için şart.

wtc

Tatilde en güzel dalış noktalarında dalmak isteyen herkesin su hareketleriyle nasıl başa çıkacağını bilmesi gerekir. Bu hareket, kıyıdan girerken dalgalar, bir adanın yanındaki kanalda bir yüzey akıntısı ya da dalış sırasında karşılaşacağınız bir akıntı olabilir.

Akıntılarla ilgili öğrenilecek çok şey var, mesela: Eğer akıntı dalıcıya karşıysa, dalıcı ne şiddette bir akıntıya dayanabilir? Dalıcı, akıntıda nasıl daha etkili davranabilir? Akıntının şiddetini nasıl belirlenir ve uygun dalış planı nasıl yapılır? DALGALAR & AKINTILAR tüm bu sorularınıza yanıt verebilir.

wtcDALGALAR & AKINTILAR en az 2 açık deniz dalışıyla öğretilir.

DALGALAR & AKINTILAR UZMANLIK KURSU İçeriği:

  • Dalga, Gel-Git ve Akıntılar için doğru ekipman
  • Dalga, Gel-Git ve Akıntılar konusunda temel bilgiler
  • Kıyı Dalışı Prosedürleri
  • Tekne Dalışı Prosedürleri

SSI Uzmanlık kurslarının temel amacı size önemli becerileri eğlenceli bir ortamda kazandırmaktır. Tüm kurslar evde çalışarak, kısa teorik derslerle ve suda eğitimle tamamlanabilir.

wtc

 

DALGALAR & AKINTILAR kursu alırken diğer Uzmanlık kurslarını da tamamlayın! BOAT DIVING or Shark Diving bu kursun tamamlayıcısıdır. İmkanlarınız sınırsız!