Maceralar / Serbest Dalış

Stres, günlük yaşantınızı etkiliyor mu? 
Kurallar sizin tam anlamıyla özgür hissetmenize engel mi oluyor?
Doğaya daha yakın olmak ister misiniz?
Bunu yapmanın sadece bir yolu var: nihai sınır geçmek!

Atılmak istediğiniz macerayı seçin… Hemen Başlayalım!

cKc Divers, Serbest Dalış maceralarında PSS Worldwide ile çalışarak uluslararası geçerliliği ve standartları olan programları sunuyor.

cKc Divers Serbest Dalış Maceralarının kapsadığı programlar EU ve ISO standartlarının yanı sıra RSTC (Recreative Scuba Training Council) standartlarını da sağlayarak uluslararası geçerliliği olan sertifikasyonlar sağlıyor.

Böylece başladığınız yeni maceranıza dünyanın tüm denizlerinde devam edebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tekşey ne zaman ve nasıl başlayacağınıza karar vermek; cKc Divers, size bu heyecan verici macerada rehberlik etmeye hazır.

BAŞLANGIÇ SEVİYESİ MACERALAR

Sualtı dünyası ile tanışmanız için cKc Divers sizlere üç farklı başlangıç programı sunuyor. Bu programların herhangi birini seçerek yeni maceranıza başlamak için çok geç kalmayın…


Mavi sizi çağırıyor…

SNORKELLING

3 metre

Gençler için Şnorkelle Dalış programı, çocuklar için bir giriş kursudur, ancak bir dalış yeterliliği ile sonuçlanmaz. Program, çocukları dalış faaliyetleriyle tanıştırmanın ve onları kendi güvenliklerinden sorumlu kılmanın harika bir yoludur. Pozitif yüzerlikte çocukların maksimum 1,5 metre, yetişkinlerin ise 3 metreye kadar dalmalarına izin verir.

SKIN DIVER

10 metre

Skin Diver kursu, serbest dalgıçılar için ilk eğitim düzeyini temsil eder ve öğrencilerin serbest dalışın temel becerilerini edindikleri programdır. Bu programda pozitif yüzerlikte gerçekleşir ve temel serbest dalış tekniklerine odaklanır, palet vuruşu, dalış teknikleri, vücut pozisyonu vb.

FREE DIVER

15 metre

Freediver kursu, serbest dalgıçlar için ikinci düzey eğitimdir. Bu kurs sırasında serbest dalış performansınızı geliştirmenize yardımcı olacak tüm yardımcı teknikleri (nefes kontrolü, rahatlama, vb.) Geliştirmeye başlarsınız. Maksimum 15 metreye kadar dalış ve antrenmanlar yapılabilir.

İLERİ SEVİYE MACERALAR

Sualtı maceramız başladı, artık sualtında yeni maceralar peşinden koşabilirsiniz… cKc Divers elbette her maceranızda sizinle olacak….

ADVANCED FREE DIVER

25 metre

Advanced Freediver kursu, serbest dalışçılar için üçüncü düzey eğitimdir. Bu kurs, zaten iyi temel teknik becerilere sahip olan ve performanslarını iyileştirmek için en etkili yöntemi daha da geliştirmek isteyenler içindir. Maksimum 25 metreye kadar dalış ve antrenmanlar yapılabilir.

RESCUE FREE DIVER

KURTARMA

Serbest Dalış Kurtarma kursu, dalış acil durumlarıyla başa çıkmak için hazırlanmanın en iyi yollarından biridir. PSS eğitim sistemi kurtarmaya adanmış iki ek kurs içerir: “İlk Yardım ve CPR” ve “Dalış Acil Durumunda Oksijen”.

MACERA AKIŞINIZ