Dalış acilleri konusunda eğitimli misiniz? 
Maceralarınızda olası dalış acil durumları yönetebilmek çok önemlidir…

Bunu yapmanın sadece bir yolu var: Acil Durum Yönetim eğitimini almak!

Atılmak istediğiniz macerayı seçin… Hemen Başlayalım!

cKc Divers, sualtı maceralarınızda yaşanabilecek acil durumların yönetilmesi ile de PSS Worldwide ile çalışarak uluslararası geçerliliği ve standartları olan programları sunuyor.

cKc Divers, dalış acillerinin yönetilmesi ile ilgili eğitimlerde PSS Worldwide ile birlikte çalışmaktadır. PSS Worldwide eğitim programları ise ana referans olarak IRC (İtalyan Canlandırma Konseyi) tarafından belirlenen düzenlemelere dayanmaktadır. PSS Worldwide IRC’nin ilişkili kurumu olmakla birlikte , IRC ise ERC (European Resuscitation Council -Avrupa Canlandırma Konseyi) ve AHA (American Heart Association-Amerikan Kalp Derneği) ile ,canlandırma ve ilk yardım eğitiminin güncelliği ile geçerliliği açısından sürekli işbirliği halindedir.

Böylece başladığınız yeni maceralarda olası dalış acillerinin yönetilmesine hazırlıklı olarak daha güvenli dalışlar planlıyor ve yapabiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tekşey ne zaman ve nasıl başlayacağınıza karar vermek; cKc Divers, size bu heyecan verici macerada rehberlik etmeye hazır.

ACİL DURUM YÖNETİM PROGRAMLARI

Sualtı dünyası ile tanışmanız için cKc Divers sizlere üç farklı başlangıç programı sunuyor. Bu programların herhangi birini seçerek yeni maceranıza başlamak için çok geç kalmayın…

FIRST AID & CPR

PSS İlk Yardım-CPR kursu, özellikle tüplü kurtarma eğitimi ile ilgili olduğu için acil müdahale eğitiminin ilk adımıdır. Genel ilk yardım müdahalesine rasyonel ve verimli bir yaklaşımın edinilmesi ve özellikle su içi faaliyetlerle ilgili durumlara yanıt olarak faydalıdır. Bu kurs süresince, ilk yardım müdahale tekniklerini düzenleyen uluslararası yaptırım organları tarafından önerilen direktiflere uygun olarak, farklı durumlar için en uygun ilk yardım tekniklerini öğreneceksiniz.

OXYGEN IN DIVING EMERGENCIES

Dalış Acil Durumlarında PSS Oksijen kursu, PSS İlk Yardım-CPR kursunun önemli bir tamamlayıcısıdır. Dalış Acil Durumlarında PSS Oksijen kursu, öğrencilerin birçok dalış acil durumunda faydalı ilk yardım olarak belirlenen normobarik oksijen terapisinde akılcı ve verimli bir yaklaşım edinmelerini sağlar.

ACİL DURUM YÖNETİMİ AKIŞI