Pro Kariyer / PSS Scuba Instructor

Sevdiğiniz bir şeyi yapıyorsanız bunun bir iş olmadığı söylenir.

Öyleyse neden bir PSS profesyoneli olup her zaman hayalini kurduğunuz hayatı yaşamayasınız?

Gerekli sertifika ve eğitim yeterliliklerine sahipseniz, dalış profesyoneli olabilirsiniz:

Divemaster, Assistant Instructor veya Scuba Instructor.

cKc Divers özellikle Profesyonel kariyerinize başlarken sizin dünyanızı genişletecek olanaklar sunuyor. PSS Worldwide ile yürüttüğü dalış profesyonelliği programları tüm dünyada çalışma olanağı sağlıyor.

cKc Divers ile PSS Worldwide’ın sunduğu profesyonellik programları k EU ve ISO standartlarının yanı sıra RSTC (Recreative Scuba Training Council) standartlarını da sağlayarak uluslararası geçerliliği olan Pro yetkinlikler sağlıyor.

Böylece başladığınız yeni maceranıza dünyanın tüm denizlerinde, dalgıçlara eşlik etmenize veya onları eğitmenize olanak sağlıyor.

Yapmanız gereken tek şey ne zaman ve nasıl başlayacağınıza karar vermek; cKc Divers, size bu heyecan verici kariyerde rehberlik etmeye hazır.

PRO KARİYER

Profesyonel kariyerinize başlayabilmek için cKc Divers sizlere PSS Worldwide ile endüstrinin gerekliliklerini karşılayıp aşan bir kariyer planı sunuyor…


Pro Kariyeriniz mavide sizi bekliyor…

DIVEMASTER

Divemaster

Divemaster kursu, PSS profesyonelleri için ilk seviyeyi temsil eder ve bu nedenle bir dalgıcın kariyerinde önemli bir geçiş anıdır.

Önceden, sadece dalış eşiniz ve kendinizden sorumlu iken Divemaster olarak , su altında eşlik ettiğiniz tüm sertifikalı dalgıçların güvenliği ve eğlencesinin sorumluluğunu üstlenirsiniz.

ASSISTANT INSTRUCTOR

Asistan Eğitmen

Asistan Eğitmenlik programı, eğitmenliğin ilk seviyesini temsil eder. Dolayısıyla bu kurs, bir dalgıcın dalgıç eğitimine doğrudan dahil olma yolunda atabileceği ilk adımdır.

Katılımcılara giriş programları, Scuba Experience ve Scuba Diver kurslarının teorik ve sınırlı su derslerini öğretip değerlendirebileceksiniz.

SCUBA INSTRUCTOR

Scuba Eğitmeni

PSS Scuba Eğitmeni, öğrencileri eğitmenin yanı sıra bağımsız dalgıç olmalarını değerlendirerek sertifikalarını talep edebilir.

Aynı zamanda PSS Asistan Eğitmeni olarak sertifikalandırılmış bir profesyonelin eğitim kariyerini tamamlayan bir programdır.

cKc Divers , Profesyonel kariyerinize başlarken dünyanızı genişletecek olanaklar sunuyor.


PSS Worldwide ile yürüttüğü dalış profesyonelliği programları tüm dünyada çalışma olanağı sağlıyor.

Pro Kariyer Akışınız

Pro Kariyer Akışı