Pro Kariyer / Emergency Instructor

Sevdiğiniz bir şeyi güvenli bir şekilde yapmak onu daha keyifli hale getirir.

Dalış kariyerinizde, dalgıçlarınıza dalış acillerine nasıl müdahale edebileceklerini öğreterek kariyerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz…

Gerekli sertifika ve eğitim yeterliliklerine sahipseniz, Emergency eğitmeni olabilirsiniz:

First AID-CPR ve Oxygen in Diving Emergencies Eğitmeni

cKc Divers, sualtı maceralarınızda yaşanabilecek acil durumların yönetilmesi ile de PSS Worldwide ile çalışarak uluslararası geçerliliği ve standartları olan programları sunuyor.

cKc Divers, dalış acillerinin yönetilmesi ile ilgili eğitimlerde PSS Worldwide ile birlikte çalışmaktadır. PSS Worldwide eğitim programları ise ana referans olarak IRC (İtalyan Canlandırma Konseyi) tarafından belirlenen düzenlemelere dayanmaktadır. PSS Worldwide IRC’nin ilişkili kurumu olmakla birlikte , IRC ise ERC (European Resuscitation Council -Avrupa Canlandırma Konseyi) ve AHA (American Heart Association-Amerikan Kalp Derneği) ile ,canlandırma ve ilk yardım eğitiminin güncelliği ile geçerliliği açısından sürekli işbirliği halindedir.

Böylece kariyerinizde olası dalış acillerinin yönetilmesine yönelik eğitimler vererek daha güvenli dalgıçlar yetiştirebiliyorsunuz.

Yapmanız gereken tek şey ne zaman ve nasıl başlayacağınıza karar vermek; cKc Divers, size bu heyecan verici kariyerde rehberlik etmeye hazır.

PRO KARİYER

Dalış acillerinin yönetilmesi konusudan cKc Divers sizlere iki önemli program sunuyor.


Pro Kariyeriniz mavide sizi bekliyor…

First AID-CPR Instructor

PSS İlk Yardım-CPR kursu, özellikle tüplü kurtarma eğitimi ile ilgili olduğu için acil müdahale eğitiminin ilk adımıdır. Genel ilk yardım müdahalesine rasyonel ve verimli bir yaklaşımın edinilmesi ve özellikle su içi faaliyetlerle ilgili durumlara yanıt olarak faydalıdır. Bu kurs süresince, ilk yardım müdahale tekniklerini düzenleyen uluslararası yaptırım organları tarafından önerilen direktiflere uygun olarak, farklı durumlar için en uygun ilk yardım tekniklerini öğretebileceksiniz

Oxygen in Diving Emergencies Instructor

Dalış Acil Durumlarında PSS Oksijen kursu, PSS İlk Yardım-CPR kursunun önemli bir tamamlayıcısıdır. Dalış Acil Durumlarında PSS Oksijen kursu, öğrencilerin birçok dalış acil durumunda faydalı ilk yardım olarak belirlenen normobarik oksijen terapisinde akılcı ve verimli bir yaklaşım edinmelerini sağlar. Bu programın sonunda sizde öğrencilerinize bu programı öğretebileceksiniz.

cKc Divers , Profesyonel kariyerinize başlarken dünyanızı genişletecek olanaklar sunuyor.


PSS Worldwide ile yürüttüğü dalış profesyonelliği programları tüm dünyada çalışma olanağı sağlıyor.