Rekreatif Bölüm / Scuba Diving

 

cKc Divers, Rekreatif bölümünde PSS Worldwide ile çalışarak uluslararası geçerliliği ve standartları olan programları sunuyor.

cKc Divers Rekreatif bölümün kapsadığı kurslar EU ve ISO standartlarının yanı sıra RSTC (Recreative Scuba Training Council) standartlarını da sağlayarak uluslararası geçerliliği olan sertifikasyonlar sağlıyor.

Böylece başladığınız yeni maceranıza dünyanın tüm denizlerinde devam edebiliyorsunuz.

 

Stres, günlük yaşantınızı etkiliyor mu?

Kurallar sizin tam anlamıyla özgür hissetmenize engel mi oluyor?

Doğaya daha yakın olmak ister misiniz?

Bunu yapmanın için sadece bir yolu var: nihai sınırı geçmek!

Yapmanız gereken tekşey ne zaman ve nasıl başlayacağınıza karar vermek; cKc Divers, size bu heyecan verici macerada rehberlik etmeye hazır.

Suyun altında, orada sonsuza kadar yaşamak istemenize neden olacak bambaşka bir Dünya vardır. Bu dünya sayılamayacak kadar çok ses, renk ve ilginç yaşam formlarını içermektedir. Kendinizi gerçekten özgür hissedeceğiniz, yalnızca kendinizden sorumlu olduğunuz bir Dünya.

Sualtı dünyasına yolculuk yapmanın ne kadar kolay olduğunu keşfedin ve bu özgürleştirici ve bozulmamış çevrenin tadını çıkartın.

BAŞLANGIC SEVİYESİ KURSLAR

 
Sualtı dünyası ile tanışmanız için cKc Divers sizlere üç farklı başlangıç programı sunuyor. Bu programların herhangi birini seçerek yeni maceranıza başlamak için çok geç kalmayın…

Mavi sizi çağırıyor…


SCUBA EXPERIENCE

Scuba Experience bir kurs değildir, ancak sualtı dünyasına bir giriş deneyimidir. Tamamlanmasından sonra, katılım belgesi verilmektedir ancak bunun bir dalış yeterlilik belgesi olarak hiçbir geçerliliği yoktur. Ancak, bu tecrübeyi severseniz, Scuba Dalış kursuna devam edebilirsiniz.

SCUBA DIVER

İlk parçası Scuba Experience programı olan Scuba Diver kursu, bir dalgıç olmak için en hızlı yoldur.
Uluslararası Scuba Diver sertifikası 12 metre derinliğe kadar, bir dalış profesyonelinin eşlik etmesi koşuluyla, tüm dünyada dalış yapmanıza izin verir.

OPEN WATER DIVER

Open Water Diver kursu büyük bir “başlangıç” olmasına rağmen, bağımsız bir dalgıç olmanızı sağlayacağı için sizi daha çok zorlayacaktır. Scuba Diver Kursuna katıldıysanız… Zaten büyük bir başlangıca sahipsiniz demektir!
Uluslararası sertifikasyon, 18 metre  maksimum derinliğine bir dalış eşi ile (dalış profesyoneli eşliğinde olma gereksinimi olmadan), dalış yapma imkanı sağlar.

Dalmaya devam edin, yeni maceraların keyfine varın…

ADVANCED OPEN WATER DIVER

Advanced Open Water Diver kursu, eğitimin ikinci seviyesini temsil eder, ve daha derin dalış noktalarını keşfetmek ya da bir pusula olmadan navigasyon sağlamak gibi bazı özel teknikleri öğrenme imkanı sunar. Ayrıca çeşitli nesneleri nasıl arayıp kurtaracağınızı, sınırlı görüş koşullarında ya da gece dalış yapmayı, batıklar üzerinde ve ya bir akıntı da dalış yapmayı öğreneceksiniz. Uluslararası sertifikasyon 30 metre derinliğe kadar, bir dalış eşi ile, dalış yapmanızı sağlar.