Misyon & Vizyon

Misyonumuz;

Dalış eğitimlenlerinde en yüksek standardı garanti ederek, kaliteli dalış eğitiminde Türkiye’de referans marka olmaktır.

Başarımızın ölçütü yetiştirdiğimiz dalgıç sayısı değil dalgıçlarımızın bilgi ve teknik seviyelerdeki performanslarıdır. Yetiştirdiğimiz her dalgıç birer cKc Divers temsilcisidir.

Vizyonumuz;

Tüm eğitim programlarımız ”Güvenli Dalış, Maksimum Eğlence” mottosu paralelinde yürütülmektedir.

Bu yaklaşım eğitimlerin sonunda sizlerin güvenli birer dalgıç olabilmeniz için sahip olmanız gereken bilgileri ve teknikleri öğrenmenizi,  ustalaşarak kendinize güveninizi arttırmak temeline oturmaktadır.

competence-

Eğitim Yöntemimiz;

Bilgi; bir kişinin eğitim veya deneyim yoluyla edindiği gerçekler.

Bilgiler ve teknikler; bir konunun teorik veya pratik olarak anlaşılması.

Teknik; bir şeyi iyi yapma şekli.

Elbette eğitiminiz, bilgi ve teknikleri uygulama seviyenizi geliştirecektir. Gerekli tekniklerde ustalaşmak rahat, güvenli bir dalgıç olmak için çok önemlidir.

Ancak deneyim kazanmanızı sağlayacak tek aktivite bu bilgi ve teknikleri gerçek dalış aktivitelerinde kullanmaktır.

cKc Divers  sizlere standartlarda belirtilenden daha fazla dalış içeren, hem eğlenceyi hem de deneyimi arttırdığımız alternatif eğitim programları sunuyoruz!!

Eğitim almak istediğinizde cKc Divers, size özel eğitim programları ile tüm bilgileri kendi kendinize, size uygun zamanlarda ve kendi öğrenme hızınızda öğrenmenize imkan verir.

Size uyan zamanda, müsait olduğunuz her an Online kursa katılabilir, sınıfta dersler katılabilir ya da el kitabını okuyabilirsiniz. Sizin için en konforlu eğitim yöntemini kendiniz seçin. Sınıfta, online olarak ya da kendi evinizin konforunda- bu size kalmış.