‘dozcelik89’ tarafından yazılan yazılar

cKc Divers’a Katılın Yeni Arkadaşlıklar Edinin!

cKc Divers’a Katılın Yeni Arkadaşlıklar Edinin!

Edindiğiniz yen bilgileri, becerileri ve ekipmanı kullanmanın en iyi yolu diğer dalıcılar ile tanışıp onlarla birlikte dalış yapmaktır. cKc Divers ile dalarak yeni arkadaşlıklar edinip çok güzel dostlukların temelini atabilirsiniz. Dalışta ilerlemenin tek yolu dalmaktır. İzmir’de denizle birlikte yaşayan insanlar olarak, dalışa uygun macera dolu yerler bulabilirsiniz. Bu dalış mekanlarına düşük masraflarla kolayca ulaşabilir bilgi, […]

Devamı —›
SSI Dalış Lideri Olun

SSI Dalış Lideri Olun

Scuba Schools International sürekli büyüyen dünya çapında bir network. SSI ailesinin gücünü korumak için yeni Dalış Liderlerine her zaman ihtiyacımız var. Dalış deneyiminizi paylaşma fikri ilginizi çekiyorsa, SSI Dalış Lideri olmak konusunda gelin sizin için uygun bir eğitim planlaması yapalım.

Devamı —›
Dalış eğitimi alın veya eğitime devam edip yıldızınızı yükseltin

Dalış eğitimi alın veya eğitime devam edip yıldızınızı yükseltin

Open Water Diver Sertifikanız SSI Eğitim sisteminin başlangıç aşamasıdır. SSI Speciality uzmanlık kurslarıyla özel dalış aktiviteleri öğrenebilirsiniz. O kadar çok seçeneğiniz var ki.. Özel kursları deneyiminizle birleştirip Speciality, Advanced Open Diver ve Master Diver gibi SSI eğitim aşamalarını kaydedebilirsiniz.

Sualtı Fotoğrafçısı Yada Kameramanı Olun

Sualtı Fotoğrafçısı Yada Kameramanı Olun

Sualtındaki dünyanın gözalıcı güzelliği her fotoğrafçının rüyalarını süsler. Sualtı fotoğraf ve video ekipmanları geliştikçe yaşadığınız anları saklamak ve onları kendiniz , dostlarınız ve aileniz için çoğaltmak da kolaylaşıyor. CKC Divers dalış merkezi sayesinde edineceğiniz SSI Sertifikanız ile sualtında geçirdiğiniz saatleri fotoğraflayabilir, video çekebilir ve dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.