‘dozcelik89’ tarafından yazılan yazılar

cKc Divers’a Katılın Yeni Arkadaşlıklar Edinin!

cKc Divers’a Katılın Yeni Arkadaşlıklar Edinin!

Yeni hobinizi geliştirmenin en iyi yolu diğer dalgıçlar ile tanışıp onlarla birlikte dalış yapmaktır. cKc Divers ile dalarak yeni arkadaşlıklar edinip çok güzel dostlukların temelini atabilirsiniz. Türkiye gibi üç tarafı denizlerle çevrili, her bölgesinde göller nehirler olan bir ülkede hele ki İzmir’de denizle iç içe yaşayan insanlar olarak, dalışa uygun macera dolu yerler bulabilirsiniz. Bu […]

Devamı —›
Dalış Lideri Olun

Dalış Lideri Olun

Dalış dünya çapında yapılan bir aktivite, sürekli büyüyen bir sektör. Ve sektörün yeni Dalış Liderlerine her zaman ihtiyacı var. Dalış deneyiminizi yeni maceraperestlerle paylaşma fikri ilginizi çekiyorsa, gelin Dalış Lideri olmak konusunda sizin için uygun bir eğitim planlaması yapalım.

Devamı —›
İleri Eğitimler Alıp Seviyenizi Yükseltin

İleri Eğitimler Alıp Seviyenizi Yükseltin

Open Water 20 ya da TSSF/CMAS 1*  Sertifikanız eğitim sistemlerinin başlangıç aşamasıdır. Uzmanlık kursları ya da ileri seviye kurslarla özel dalış aktiviteleri öğrenebilirsiniz.

O kadar çok seçeneğiniz var ki!!! Maceranızı şekillendirip Expolore 30, Advenced 35 gibi RAID  ya da  2* Dalgıç, 3* Dalgıç  gibi TSSF/CMAS eğitim aşamalarına ilerleyebilirsiniz.

Sualtı Fotoğrafçısı ya da Kameramanı Olun

Sualtı Fotoğrafçısı ya da Kameramanı Olun

Sualtı dünyasının gözalıcı güzelliği her fotoğrafçının rüyalarını süsler.

Sualtı fotoğraf ve video ekipmanları gün geçtikçe gelişiyor ve sualtında yaşadığınız anları ölümsüzleştirmek ve dostlarınız, aileniz ile paylaşmak da kolaylaşıyor.

CKC Divers Dalış Merkezi ile gerçekleştireceğiniz Sualtı fotoğrafçılığı ve Videoculuğu Uzmanlık Eğitimleri ile sualtında geçirdiğiniz saatleri fotoğraflayabilir, video çekebilir ve dilediğiniz yerde paylaşabilirsiniz.